informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Mniej mieszkań niż w zeszłym roku
   Liczba mieszkań oddanych do użytku spadła w marcu 2005 roku o 10,5 proc. rok do roku, a miesiąc do miesiąca wzrosła o 7,1 proc. i wyniosła 8 tys. 495 - podał w piątek Główny Urząd Statystyczny (GUS).
   Spółdzielnie oddały do użytku 674 mieszkania, czyli o 34,4 proc. mniej niż w przed rokiem i o 54,2 proc. więcej niż w lutym 2005 roku.
   Inwestorzy indywidualni oddali do użytku w marcu 5 tys. 234 mieszkania, czyli o 4,0 proc. więcej niż rok temu i o 4,0 proc. więcej niż w lutym 2005 roku.
   Liczba mieszkań wybudowanych na sprzedaż lub wynajem wyniosła 2 tys. 248, czyli była o 16,8 proc. mniejsza niż w marcu 2004 roku i o 16,9 proc. większa w porównaniu z lutym 2005 roku.
   W marcu oddano także 339 mieszkań zakładowych, komunalnych albo społecznych czynszowych. Jest to o 53,7 proc. mniej niż w marcu 2004 roku i o 37,2 proc. mniej niż w lutym 2005 roku.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 16-04-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.