informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 81 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Prezes Pekao: Ten rok będzie dobry dla banków

   Prezes Pekao S.A. Jan Krzysztof Bielecki uważa, że bieżący rok będzie dobrym rokiem dla branży bankowej. W opinii Bieleckiego rok 2005 powinien utrwalić pozytywne tendencje w gospodarce wynikające z napływu inwestycji w związku z wstąpieniem do Unii Europejskiej.
   Bielecki prognozuje, że akcja kredytowa Pekao S.A. wzrośnie w tym roku pod warunkiem, że cały rynek będzie się rozwijał.
   Pekao S.A. zamierza się skoncentrować w tym roku na umacnianiu swojej pozycji na rynku kredytów hipotecznych. "Będziemy starali się zwiększać udział w tym segmencie. To jeden z naszych trzech kluczowych produktów na ten rok" – powiedział Bielecki agencji PAP. Ubiegłoroczny udział Pekao S.A. w rynku złotowych kredytów hipotecznych wynosi 25,3%.
   Na wtorkowym WZA Pekao S.A. akcjonariusze zdecydowali o wypłacie 6,4 zł dywidendy na akcję. Dniem ustalenia prawa do dywidendy będzie 13 maja, a dniem wypłaty 1 czerwca.
   Zdaniem prezesa Pekao bank dysponuje takim poziomem funduszy własnych, że nie musi ich powiększać i może corocznie wypłacać dywidendę. Współczynnik wypłacalności Pekao S.A. wynosi 17,9 proc.Źródło: Autor - - [email protected]
Dodał: pp

Data dodania: 05-04-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.