informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 62 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Intel planuje dalsze inwestycje typu venture capital w Polsce

   Intel Capital – ramię inwestycyjne Intela – planuje w bieżącym roku zrealizować kilka projektów inwestycyjnych, na zasadach analogicznych do funduszy venture capital (VC). Rozważane są projekty w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu.


   Intel Capital, jako część koncernu Intel, posiada jego wsparcie finansowe. Rezerwa finansowa największego producenta procesorów szacowana jest na około 14 mld USD.
   Intel Capital rocznie rozpatruje kilkaset pochodzących z naszego regionu propozycji inwestycyjnych, z tego około 20% przechodzi przez pierwszy etap oceny. Ostatecznie najczęściej zrealizowanych zostaje kilka projektów w danym roku. 
   Kolejną przeszkodą, z którą zmaga się nie tylko Intel Capital, jest problem związany z „komercjalizacją nauki”. Rocznie w Polsce na badania naukowe wydaje się z budżetu państwa około 400 mln USD.
   Intel Capital, strategiczny program inwestycyjny Intela, koncentruje się na inwestowaniu w akcje i przejmowaniu firm wspomagających rozwój gospodarki internetowej, wspierając w ten sposób strategiczne interesy Intela. Intel Capital inwestuje w firmy zajmujące się rozwojem sprzętu, oprogramowania i usług w różnych segmentach rynku, takich jak informatyka, sieci i komunikacja bezprzewodowa. Dotychczas Intel Capital zainwestował 4 mld USD na całym świecie.Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 05-04-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.