informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

EURO W POLSCE W 2009 ROKU
    Wczoraj w Brukslei przyjęta została reforma unijnych reguł budżetowych.Przewiduje ona czasowe łagodniejsze traktowanie krajów, które stworzyły prywatne fundusze emerytalane.Reforma paktu stabilizacji i wzrostu, która stanowi fundament strefy euro, zakłada że Plska będzie mogła zamienić złotego na euro w 2009roku.Reforam ta zawiera następujące reguły: ograniczenie deficytu budżetowego do 3 procent produktu krajowego brutto, a długu publicznego do 60 proc. PKB.W wywaidzie dla "Rzeczpospolitej" minister Mirosław Gronicki powiedział,że o wejście do strefy Euro będziemy mogli wnioskować w roku 2006.Dzięki zapisanym w reformie wyjątkom Polska dostanie więcej czasu na obniżenie swojego deficytu budżetowego i wcześniejszą możliwość starania się o zamianę złotego na euro. Już jednak w 2009 r., gdy faktycznie moglibyśmy znaleźć się w strefie wspólnej waluty, nasz deficyt musi być niższy od 3 proc. PKB.Więcej na ten temat w "Rzeczpospolitej".

Źródło: Rzeczpospolita - Gazeta ogólnopolska
Dodał: maggi

Data dodania: 21-03-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.