informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 38 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Łatwiej o pracę w Holandii?
   Jest szansa, że jeszcze w tym roku Holandia złagodzi ograniczenia w dostępie do swego rynku pracy dla Polaków - ocenił w środę szef dyplomacji tego kraju Bernard Bot na konferencji prasowej w Krakowie. Bot spotkał się z ministrem spraw zagranicznych Adamem Danielem Rotfeldem w ramach tzw. Konferencji Utrechckiej.
   Zapowiedział on, że w maju 2006 r. zakończy się dwuletni okres przejściowy na swobodny przepływ pracowników, który Holandia wprowadziła po rozszerzeniu UE w maju 2004 r. Natomiast w maju bieżącego roku Holendrzy ocenią funkcjonowanie tych ograniczeń.
   "Poprawia się sytuacja gospodarcza w Unii Europejskiej. Mam nadzieję, że będziemy mogli wprowadzić pewne ułatwienia w przepływie siły roboczej" - powiedział Bot.Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 13-03-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.