informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości, oraz: admin, aval
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Pod znakiem ropy i polityki
     Wzrost gospodarczy na świecie, również w Polsce, uzależniony jest od cen ropy naftowej. Nie jest to prawda zbyt odkrywcza, jednak w ostatnich tygodniach warto szczególnie o niej pamiętać. W ubiegłym tygodniu cena baryłki Brenta na giełdzie w Londynie przekroczyła 50 USD. Analitycy biją na alarm, że przyniesie to spowolnienie gospodarcze. Należy ich słuchać, ale nie warto popadać w przesadny pesymizm. Zwłaszcza w naszym kraju, gdzie wiele wskaźników mówi o tym, że sytuacja na rynku poprawia się.
     Sprawdzianem nastrojów inwestorów giełdowych mogą być zaczynające się w tym tygodniu zapisy na akcje Złomreksu - dystrybutora złomu i producenta wyrobów stalowych. Jego debiut będzie już kolejnym w tym roku. Dotychczasowe były przeważnie udane.
     Wiele wskazuje na to, że rozpoczął się okres, gdy duży wpływ na gospodarkę Polski będzie miała polityka. Niepewność związana ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi wpłynie na zachowania inwestorów. Odbije się ona na kursie złotego. Należy spodziewać się wahań kursu polskiej waluty.

Źródło: Rzeczpospolita - Gazeta ogólnopolska
Dodał: maggi

Data dodania: 07-03-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.