informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 54 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Najbardziej aktywne wirusy komputerowe
      Według danych analizowanych przez Panda Software w celu określenia najczęściej wykrywanych wirusów w sytczniu 2005 roku, potwierdzają się wcześniejsze doniesienia o gwałtownym wzroście aktywności oprogramowania szpiegującego i koni trojańskich.
     Na całym świecie przeskanowano 574 585 komputerów. Trj/Downloader.GK zaraził 8,49% z nich. Na drugim miejscu uplasował się W32/Sdbot.ftp (5,66%), następnie zaś Exploit/Mhtredir.gen (5,24%) i W32/Netsky.P.worm (4,10%).
Polskie statystyki opierające się na badaniu 36 766 maszyn, różnią się od tych zagranicznych.Najbardziej aktywnym wirusem w naszym kraju był Exploit/Mhtredir.gen (14,34% infekcji), następnie Trj/Shinwow.E (13,82%) i W32/Sdbot.ftp (7,05%).Badanie wykazało, że na całym świecie wirusami z pierwszej dziesiątki zarażonych jest 40,3% komputerów. W Polsce odsetek ten wynosi 64,75%.

Źródło: Onet.pl - Polski Portal Internetowy
Dodał: maggi

Data dodania: 07-02-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.