informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 56 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Procter & Gamble przejmie Gillette za 54 mld dol.!
   Drugi co do wielkości na świecie producent dóbr szybko zbywalnych - amerykański Procter & Gamble - chce przejąć firmę Gillette Co. Właściciel pampersów jest gotów zapłacić za producenta słynnych maszynek do golenia 54 mld dolarów!
   Transakcja ma udowodnić, że Gillette jest najlepszy nie tylko dla mężczyzny, ale i dla akcjonariuszy łączących się amerykańskich korporacji. W efekcie powstanie globalny lider w branży artykułów użytkowych z przychodami na poziomie 60 mld dol. rocznie i ogromnym wpływem na konsumentów oraz pośredników - sieci sklepów i hurtownie.
   Przejmując Gillette Co., gigant z Cincinnati wyprzedzi pod względem przychodów brytyjsko-holenderski koncern Unilever, czyli swego głównego konkurenta na świecie, do którego należą m.in. takie marki, jak Lipton, Domestos czy Dove. Nowa firma będzie kontrolować ogromną część półek w sklepach, co utrudni dystrybutorom detalicznym wyciskanie rabatów.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 28-01-2005

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.