informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 58 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Szef PeopleSoftu ustąpił ze stanowiska
   David Duffield, założyciel jednej z czołowych firm na rynku oprogramowania biznesowego, zrezygnował z funkcji dyrektora generalnego PeopleSoftu zaledwie trzy miesiące po jej ponownym objęciu.
   PeopleSoft pojawił się na rynku w 1987 r. Od tamtego czasu firmą kierował Duffield (jako prezes zarządu spółki i dyrektor generalny). Pięć lat temu zastąpił go Craig Conway, niespodziewanie odwołany jednak w październiku br. przez zarząd spółki. Za sterami PeopleSoftu ponownie stanął Duffield. Przed świętami zrezygnował - powody rezygnacji nie są jednak znane.
   Wiadomość o odejściu Duffielda została podana w komunikacie spółki z 21 grudnia złożonym w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Nie wiadomo czy będzie on miał następcę. Na początku roku ma zostać zakończone przejęcie PeopleSoftu przez konkurencyjną firmę Oracle - do 4 stycznia ma ona przejąć co najmniej 90 proc. akcji PeopleSoftu.
   W wyniku transakcji wartej ponad 10 mld dol., powstanie drugi co do wielkości gracz na rynku aplikacji biznesowych (za niemieckim SAP AG).


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 29-12-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.