informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 58 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Bruksela upomina się o VAT na internet
   Komisja Europejska oficjalnie wezwała Polskę do stosowania stawki podstawowej, czyli 22 proc. na internet, nie bacząc na to, że Sejm uchwalił nowelizację ustawy o VAT już w minionym tygodniu.
   List Komisji jest efektem rozpoczętej w lipcu procedury. 22-proc. VAT na internet ma zacząć obowiązywać w Polsce od 1 marca 2005 r. - obecnie z tego podatku są zwolnione usługi dostępu do sieci. Ministerstwo Finansów zapewnia, że korzystający z internetu nie stracą na wprowadzeniu 22-proc. VAT, bo uchwalona nowa ulga pozwala na odliczenie od podstawy opodatkowania do 760 zł z tytułu korzystania z internetu. Rząd nadal zabiega w Brukseli o zachowanie preferencji - obniżonego VAT dla placówek oświatowych w zakresie korzystania z internetu.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 20-12-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.