informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 70 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Opel Gliwice w 2005 r. zwiększy zatrudnienie
   W przyszłym roku w swoich zakładach w Gliwicach Opel zamierza wyprodukować 130-140 tys. samochodów i zwiększyć zatrudnienie o blisko 1 tys. osób - zapowiedział dyrektor generalny Opel Polska Romuald Rytwiński.
   W tym roku gliwickie zakłady Opla wyprodukują 116,6 tys. samochodów - prawie 40 tys. sztuk więcej niż w 2003 r. Produkcja w Gliwicach wzrosła w tym roku po uruchomieniu montażu Opla Astra II. Obecnie w Gliwicach są produkowane dwa modele aut: Agila i Astra II. Produkcja w 94 proc. jest przeznaczona na eksport - w tym do Australii i Nowej Zelandii. W przyszłym roku na linii produkcyjnej gliwickiego zakładu pojawi się całkowicie nowa odmiana kompaktowego minivana Zafira - do tej pory produkowanego tylko w Niemczech. Aby sprostać potrzebom zwiększenia montażu, w przyszłym roku gliwicki zakład Opla rozpocznie produkcję na trzecią zmianę i zwiększy zatrudnienie o 1 tys. osób. Obecnie Opel zatrudnia w Gliwicach prawie 2 tys. ludzi.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 12-12-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.