informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 77 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Czy Austriacy i Finowie otworzą rynek pracy?
   Prezydent Austrii Heinz Fischer, który przyjechał do Polski, podziękował prezydentowi Aleksandrowi Kwaśniewskiemu za "zakończoną sukcesem mediację" na Ukrainie, a Kwaśniewski poprosił Fischera o zwiększenie liczby obserwatorów podczas powtórki II tury wyborów na Ukrainie 26 grudnia. Prezydenci rozmawiali też o UE. Fischer pytany o zniesienie ograniczeń w dostępie do rynku pracy dla Polaków powiedział, że obawy przed napływem pracowników z nowych państw Unii są coraz mniejsze. W maju 2006 r. Austria może sprawdzić, czy nadal istnieją powody do rezygnacji z utrzymywania okresu przejściowego na kolejne trzy lata. 
   Podczas rozmów w Helsinkach premier Marek Belka zaproponował, by Finlandia już w maju przyszłego roku otworzyła swój rynek pracy dla Polaków. - Wydaje mi się, że znalazłem zrozumienie - powiedział po spotkaniu z fińskim premierem.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 12-12-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.