informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

PIP ma nową stronę internetową
   Szukasz informacji o prawach pracownika, a może chcesz, żeby twoja firma była bezpieczna? Wejdź na www.pip.gov.pl. Po czterech latach Państwowa Inspekcja Pracy ma nową stronę internetową.
   Na środku strony są wiadomości. Dowiesz się tu m.in. o najważniejszych wydarzeniach z życia inspekcji, ciekawych raportach i najbardziej bulwersujących wynikach kontroli.
   Tuż pod wiadomościami coś dla pracodawców. Tych uczciwych - klikając na odpowiedni odnośnik, mogą tu przeczytać o konkursach na najlepszego pracodawcę, o tym, jak zdobyć dyplom PIP i jak powinna wyglądać bezpieczna firma.
   W nawigacji znajdziesz wszelkie informacje o Państwowej Inspekcji Pracy, np. jakie ma uprawnienia, obowiązki, poznasz też program działania inspekcji na rok 2005 i jej szefów, a także adresy wszystkich okręgowych inspektoratów pracy.
   W prawej szpalcie znajdują się rzeczy najciekawsze i najbardziej przydatne dla pracownika. Znajdziesz tu treść kodeksu pracy, najnowsze zmiany w prawie, informacje o poradach prawnych oraz najczęściej się pojawiające pytania do inspekcji wraz z odpowiedziami. A na deser: elektroniczna wersja najnowszego wydania miesięcznika "Inspektor Pracy".


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 02-12-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.