informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 84 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Z Warszawy startuje easyJet
   Już w środę z Warszawy wystartuje samolot jednej z największych tanich linii lotniczych - easyJet.
   Pierwszy pomarańczowy samolot wyruszy z Warszawy w rejs do Londynu (dokładnie na lotnisko Luton, kilkadziesiąt kilometrów od stolicy Wlk. Brytanii). Przewoźnik chce przyciągnąć na pokład nowych klientów - zaproponował im 8 tys. biletów do Londynu za 0,99 euro plus opłaty lotniskowe - 14 euro.
   Jak podaje firma, na razie na trasie do Londynu sprzedała 20 tys. biletów, w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy chce przewieźć 185 tys. pasażerów i uruchomić kolejne połączenia.
   Na razie nie będzie chciała operować z innych lotnisk w Polsce niż Warszawa i Kraków - chce natomiast zwiększyć częstotliwość połączeń. W ub.r. easyJet przewiózł 20,3 mln pasażerów w całej Europie, zarobił na tym na czysto 50,2 mln funtów. Dziś linia ma 92 maszyny, ale zamówiła kolejne sto samolotów, które ma dostać w ciągu najbliższych trzech lat (polski LOT ma dziś 50 maszyn).Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 03-11-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.