informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość, oraz: aval
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ile zainwestuje w Polsce GE?
   Jeden z największych koncernów na świecie, General Electric, jest "poważnie zainteresowany" inwestycjami w Polsce.
   - Prezes GE Jeffrey Immelt mówił o tym na spotkaniu z premierem Belką. Już 8 listopada przedstawiciele GE będą rozmawiać z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych - zdradził "Gazecie" wiceminister gospodarki Jacek Piechota.
   "Rzeczpospolita" napisała w piątek, że koncern jest zainteresowany inwestycjami sięgającymi być 11 mld dol. do 2006 r. GE w wydanym tego dnia oświadczeniu stwierdził, że podane w artykule kwoty "nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości". Dodał, że "nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju, szczególnie w obszarach modernizacji infrastruktury, bankowości indywidualnej oraz służby zdrowia".
   GE jest obecne w Polsce od 1992 r., ma trzy fabryki: GE Power Controls w Kłodzku, Apena w Bielsku-Białej i Elester w Łodzi, dwa banki (GE Capital Bank i GE Bank Mieszkaniowy), Centrum Projektowe Silników Lotniczych (współpraca z Instytutem Lotnictwa w Warszawie). Firma współpracuje też z PLL LOT. Do 2001 r. zainwestowała u nas 200 mln dol., zatrudnia w naszym kraju 4 tys. osób.Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 01-11-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.