informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

W tym roku Polacy kupią 320 tys. nowych aut
   W tym roku Polacy kupią 320 tys. nowych aut, o 10 proc. mniej niż w zeszłym roku i mniej więcej tyle, co w 2001 r. - przewiduje firma Samar, zbierająca dane o naszym rynku motoryzacyjnym.
   Od wejścia Polski do UE z miesiąca na miesiąc maleje sprzedaż nowych aut. We wrześniu na drogi wyjechało 20 575 nowych pojazdów, o 32,1 proc. mniej niż przed rokiem. Samar szacuje, że w październiku sprzedaż wyniesie 21,5 tys. nowych pojazdów - o jedną trzecią mniej niż przed rokiem. Do Polski napływa średnio 100 tys. używanych aut co miesiąc. Przed wejściem Polski do UE ceny nowych aut gwałtownie zaś wzrosły - od początku roku o 5,61 proc. We wrześniu sprzedaż Fiata zmalała o 58 proc. (rok do roku), Skody o 32 proc., Toyoty - o 47 proc. Przy spadku popularności tanich aut, w sprzedaży dominują pojazdy drogie. W efekcie średnia cena auta sprzedanego we wrześniu wyniosła 59 472 zł i była o 10,1 proc. wyższa niż w październiku 2003 r. i o 8,85 proc. wyższa niż na początku 2004 r.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 23-10-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.