informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 89 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google idzie na giełdę
Dla inwestorów i analityków z Wall Street to najbardziej elektryzująca emisja akcji w ostatnich latach. Spółka zamierza z niej pozyskać 2,7 mld dolarów.
Google to jedna z największychglobalnych marek internetowych. Spółka prowadzi najpopularniejszą na świecie wyszukiwarkę - jej nazwa zdążyła już stać się synonimem przeszukiwania sieci. Świadczy też inne usługi w internecie (m.in. zapowiada uruchomienie kont e-mailowych).
Firmę Google założyli w roku 1998 w Moutain View w Kaliforni dwaj absolwenci Uniwersytetu Stanforda Sergey Brin i Larry Page. Nadal kontrolują spółkę (mają po przeszło 15% jej akcji), w którą zainwestowały także znane fundusze centure capital z Doliny Krzemowej Kleiner Perkins Caufield & Byers oraz Sequoia Capital. Wyszukiwarka Google dostępna jest w 97 językach, ma zindeksowanych 4,2 mld stron internetowych, przeszukuje je 200 mln razy dziennie. Niemal co trzecia osoba zatrudniona w firmie pracuje w dziale badawczo-rozwojowym. W pierwszym kwartale tego roku firma odnotowała przychody w wysokości prawie 390 mln dol. i zysk netto rzędu 64 mln dol. ( w obu przypadkach to ponaddwukrotnie więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku). W całym minionym roku zysk netto Google sięgnął 106 mln dol.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 04-05-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.