informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 66 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

PKO BP po 22,8 zł?
   Analitycy Beskidzkiego Domu Maklerskiego wyceniają akcję sprzedawanego przez skarb państwa PKO BP SA na 22,8 zł - wynika z raportu BDM opublikowanego we wtorek. Wycena została dokonana 11 października.
   Według analityków biura akcje PKO BP ze względu na dominujący udział skarbu państwa w banku będą notowane z dyskontem w stosunku do akcji Banku Pekao SA. W raporcie czytamy, że najważniejszą przewagą konkurencyjną PKO BP jest dostęp do szerokiej bazy depozytowej, czyli tańszego pieniądza. Analitycy ostrzegają jednak, że ze względu na przesuwanie się oszczędności gospodarstw domowych w kierunku alternatywnych instrumentów bank nie będzie w stanie utrzymać tak wysokiego jak obecnie poziomu marży odsetkowej.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 13-10-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.