informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 86 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nowe japońskie inwestycje w Polsce?
   Nawet pięć nowych japońskich firm jest zainteresowanych inwestycjami w Polsce; to przede wszystkim przedsiębiorstwa sektora motoryzacyjnego.
   Jak twierdzi Sebastian Mikosz, wiceprezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, dwie z zainteresowanych firm japońskich mają podjąć decyzję do końca tego roku. PAIiIZ liczy na inwestycje w sektorze motoryzacyjnym i elektronicznym, a także produkcji sprzętu AGD. W dodatku Polska zabiega już o inwestycję Toyoty - firma będzie zainteresowana w przyszłości budową w naszym regionie montowni samochodów. Kiedy może zostać podjęta decyzja o lokalizacji fabryki - nie wiadomo. Jak uważa Agencja, konkurentami dla Polski byłyby Czechy, Węgry i Słowacja, ale również Rumunia.
   W poniedziałek biznesmeni Japońsko-Polskiego Komitetu Gospodarczego i polskiej organizacji partnerskiej dyskutowali o możliwościach inwestycyjnych japońskich firm w Polsce. W przyszłym roku PAIiIZ ma położyć szczególny nacisk na rozwijanie polskich kontaktów gospodarczych właśnie z Japonią i z Chinami - dodał Mikosz.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 11-10-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.