informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 50 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google: Wyszukiwanie przez komórkę
Google wchodzi na rynek telefonów komórkowych. Z najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej będzie można korzystać za pośrednictwem SMS-ów.
   Usługa Google SMS ruszy w większości stanów USA. Będzie ona pozwalała na wysłanie zapytania do wyszukiwarki Google za pośrednictwem SMS-a. Będzie tez można skorzystać z Froogle - wyszukiwarki, która porównuje ceny z różnych sklepów. W ten sposób użytkownik może się przekonać, czy nie przepłaca za produkt. Firma nie będzie pobierała dodatkowych opłat za korzystanie z usługi - koszt wysłania SMS-a będzie identyczny jak w przypadku zwykłej wiadomości tekstowej. Google prowadzi rozmowy w sprawie wprowadzenia usługi do oferty sześciu największych sieci komórkowych USA, w tym Cingular Wireless, Verizon Wireless i Sprint. SMS-y wciąż są bardziej popularne w Europie niż w USA. Operatorzy liczą na zwiększenie ruchu w sieci dzięki Google SMS. - W niedalekiej przyszłości może to być bardzo wartościowa usługa - powiedział Keith Waryas z firmy badawczej IDC.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 09-10-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.