informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Onet uruchomił skrzynki o pojemności 1 GB
   Portal Onet.pl zwiększył pojemność bezpłatnej poczty elektronicznej. Zamiast 10 MB użytkownicy będą teraz mieli do dyspozycji aż 1 GB na e-maile.
   To internauta sam zdecyduje ile miejsca potrzebuje. - Wielkość skrzynki można ustawiać w przedziale od 10 MB do 1 GB. Proponujemy użytkownikom nie tylko zmiany ilościowe, ale i jakościowe. Teraz za darmo będą korzystali z takich funkcji jak Onet Antyspam - powiedział "Gazecie" Piotr Tchórzewski z biura prasowego Onetu. Maksymalna wielkość załącznika w nowej poczcie wzrosła do 20 MB. Komercyjna poczta OnetPoczta Plus (za 33 zł rocznie) ma oferować to samo, co darmowa poczta oraz dodatkowe usługi: pomoc call center i weryfikację tożsamości nadawcy. Onet to kolejny polski portal, który zdecydował się na powiększenie skrzynek. Wcześniej zrobiła to Interia (do 100 MB) i O2 (do 250 MB).

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 28-09-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.