informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 86 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wirtualna Polska: - Nadal jesteśmy portalem
   Zmiana przedmiotu działalności Wirtualnej Polski, przegłosowana w poniedziałek przez głównego akcjonariusza spółki, w żaden sposób nie wpłynie na funkcjonowanie portalu - zapewniają służby prasowe WP.
   Należąca do grupy TP SA firma TP Internet zaproponowała, by spółka WP - obecnie prowadząca drugi pod względem popularności portal internetowy w Polsce - zajęła się zamiast tego pośrednictwem i doradztwem gospodarczym. TP Internet ma ponad 80 proc. akcji WP, więc na walnym zgromadzeniu zmianę statutu bez problemu przegłosowano. Skąd taka zmiana? WP od wiosny znajduje się w stanie upadłości, do firmy złożono dwie formalne oferty przejęcia portalu, które z czasem będą rozpatrywane przez wierzycieli. - Spółka w niedługim czasie, w wyniku postępowania upadłościowego, zostanie pozbawiona portalu i nie będzie mogła prowadzić działalności zapisanej w statucie - tak TPI uzasadnia swą decyzję
   Sama WP, w której władze sprawuje wyznaczony przez sąd zarządca, zapewnia, że uchwała w żaden sposób nie wpłynie na na funkcjonowanie portalu i jego usługi. - W szczególności nie stanowi żadnego zagrożenia dla należytej i terminowej realizacji zobowiązań portalu, w tym świadczeń reklamowych, w stosunku do jego partnerów - zapewniają służby prasowe WP we wtorkowym komunikacie. Kroki swojego głównego akcjonariusza spółka określa jako "zabieg formalny, którego celem jest utrudnienie normalnego funkcjonowania portalu", potem pisze już wprost o "próbach działania na szkodę portalu". Przypomnijmy, że TP Internet jest w konflikcie (na tle finansowym) z mniejszościowymi akcjonariuszami WP.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 21-09-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.