informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google ma kłopoty
Przygotowująca się do giełdowego debiutu firma internetowa Google została pozwana za kontrowersyjne praktyki reklamowe. Kontrowersje wzbudza usługa Google o nazwie Adwords. Pozwala ona na umieszczenie płatnej reklamy obok wyników wyszukiwania przeszukiwarki Google. Reklamy trafiają na kolumnę wyników jako linki sponsorowane. Od pewnego czasu Google umożliwia wykupienie linku sponsorowanego przy wynikach wyszukiwania po wpisaniu słów będących markami handlowymi lub nazwami firm.
Na początku tygodnia do sądu w Paryżu trafił pozew przeciwko Google złożony przez ubezpieczeniową spółkę Axa. Żąda ona odszkodowania, którego wartości jeszcze nie ujawniono. Przez pewien czas przy wpisywaniu do przeglądarki wyrazu "Axa" w linkach sponsorowanych pojawiały się przekierowania do stron konkurentów tej firmy.
Jak szacują analitycy, niemal 75% z 500 mln dol. rocznych przychodów Google pochodzi z reklam. Problemy sądowe nie wpłyną najprawdopodobniej na giełdowy debiut spółki. Wartość publicznej emisji akcji szacuje się na 20-25 mld dol.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 29-04-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.