informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wysokie nagrody za pomoc w łapaniu spamerów?
   Nawet do ćwierć miliona dolarów powinny wynieść nagrody dla osób, które pomogą w złapaniu internautów masowo rozsyłających reklamowe e-maile zwane spamem - ogłosiła w czwartek amerykańska Federalna Komisja Handlu.
   Jak wynika z raportu FTC, sześciocyfrowe kwoty są jedynym sposobem, aby Amerykanie wydawali swoich znajomych, którzy łamią w ten sposób prawo. Proponowane przez komisję kwoty są wyższe od tych, które wypłaca FBI za pomoc w złapaniu najgroźniejszych amerykańskich zbiegów z więzień. Zdaniem FTC pieniądze na nagrody powinny pochodzić z budżetu federalnego. W styczniu w USA ma wejść prawo, które uzna rozsyłanie spamu za przestępstwo i ułatwi ściganie osób, które go rozsyłają. Firmy badawcze szacują, że w 2004 r. co drugi e-mail wysłany na świecie będzie spamem.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 18-09-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.