informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

PIP: Polacy bez płacy
   Pracodawcy nagminnie nie płacą swoim pracownikom pensji, spóźniają się z wypłatą nawet o kilka miesięcy albo płacą mniej, niż powinni! Inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy spotkali się z łamaniem prawa do wynagrodzenia w 62 proc. firm, które kontrolowali.
   Przypadków naruszeń innych praw pracowników - dotyczących urlopów, czasu pracy, bezpieczeństwa - jest całe mnóstwo. Takie szokujące dane znalazły się w sprawozdania z działalności PIP w 2003 r. Główny inspektor pracy Anna Hintz szukała w czwartek dla niego akceptacji w sejmowych komisjach kontroli państwowej i polityki społecznej. Udało się. Najwcześniej w październiku sprawozdanie będzie przyjmował Sejm. Szykuje się ostra dyskusja o przestrzeganiu prawa pracy w polskich firmach.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 10-09-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.