informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 80 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Rusza budowa autostrady Łódź-Konin
   Rusza budowa kolejnego stukilometrowego odcinka autostrady A2 z Łodzi do Konina. Do 2008-ego roku ma być gotowe w całości połączenie autostradowe z Warszawy do naszej zachodniej granicy.
   Premier Marek Belka, który wykopał pierwszy dołek pod budowę tego odcinka drogi powiedział, że "przechodzimy od słów do czynów i już na dobre rozpoczynamy w Polsce program budowy autostrad.".
   Trwają przygotowania do budowy kolejnego odcinka autostrady z Łodzi do Warszawy. Jak zapewnia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych pierwsze samochody do 2008-ego roku będą mogły przejechać autostradą ze stolicy do zachodniej granicy Polski. Budowa autostrady A2 to - zdaniem Dariusz Skowrońskiego z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - także doskonały sposób na ograniczenie bezrobocia. Przy jednym kilometrze autostrady zatrudnienie znajduje bowiem prawie 50 osób.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 06-09-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.