informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Łódź: Inwestycje za prawie 280 mln euro
   Trzej nowi inwestorzy otrzymali w poniedziałek zezwolenia na rozpoczęcie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE).
   Trzy firmy: Aliberico Polska, Kofola i Pretl Elektrotechnika Polska zobowiązały się zainwestować 280 mln euro i zatrudnić 220 osób. Aliberico zbuduje w Tomaszowie Mazowieckim zakład produkcyjny do przetwórstwa aluminium i stali używanych w produktach elektronicznych i AGD. Czeska Kofola wybuduje fabrykę wód mineralnych, soków i napojów bezalkoholowych, a Pretl będzie rozwijał produkcję tworzyw sztucznych, sprzętu elektrycznego i akumulatorów. Do końca 2003 r. wydano 43 zezwolenia na działalność w ŁSSE. Firmy zobowiązały się zainwestować 1,5 mld zł i zatrudnić 3,5 tys. osób. W tym roku zezwolenia otrzymało 10 firm.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 06-09-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.