informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kolej. Podwyżki od maja
Więcej za miejscówkę zapłacimy od 4 maja w pociągach ekspresowych i InterCity. Za tak uzyskane pieniądze kolej chce remontować wagony. Ich przeciętny wiek to 20 lat.
Na niektórych trasach miejscówki zdrożeją nawet do 25 zł (o 7 zł). To będą pociągi o najwyższym standardzie, m.in. z klimatyzacją. Dostały nową nazwę InetrCity Plus. Za miejscówkę na "zwykły" pociąg InterCity zapłacimy 18 zł (było 12 zł lub 18 zł), a na ekspres - 10 zł (było 9 zł).
Na pocieszenie spółka InetrCity wydłużyła obowiązywanie biletów weekendowych. Do tej pory za 99 zł można było bez ograniczeń podróżować ekspresami od piątku od godz. 18 do niedzieli do godz. 18. Od 1 maja z tym samym biletem pojeździmy 6 godzin dłużej. Tak samo długo ma być też ważny tzw. bilet turystyczny w pociągach osobowych i pospiesznych. Zapłacimy za niego 50 zł.

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 28-04-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.