informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nieruchomości cudzoziemców
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wydało cudzoziemcom w 2003 r. 2199 zezwoleń na zakup w Polsce nieruchomości. 266 wniosków rozpatrzono negatywnie - wynika z informacji przedstawionej w piątek w Sejmie.
   Jak wyjaśnił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Tadeusz Matusiak, 1580 pozwoleń dotyczyło gruntów, 207 - mieszkań i lokali użytkowych, a 412 - udziałów i akcji w spółkach posiadających nieruchomości. Ponadto MSWiA wydało 129 zezwoleń na nabycie nieruchomości rolnych o łącznej powierzchni 397,773 ha. Cudzoziemcy najchętniej kupowali nieruchomości w województwach: mazowieckim (łącznie 905,03 ha), dolnośląskim (423,58 ha), łódzkim (420,58 ha) i wielkopolskim (413,40 ha). Wśród ubiegających się o uzyskanie zezwoleń najczęściej reprezentowany był kapitał niemiecki, holenderski, francuski i amerykański.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 28-08-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.