informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 72 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Europosłowie organizują swoje biura
   Ponad 12 tys. euro miesięcznie Parlament Europejski przeznacza na pensje dla pracowników każdego biura europosła. Kogo zatrudnią nasi?
   Pieniądze przepływać będą bezpośrednio na konta poselskich asystentów. Przypomnijmy, że sam europoseł dostaje z Brukseli 3700 euro na bieżącą działalność i na biuro. Do tego 9 tys. zł pensji poselskiej płaconej przez polski budżet.
   Ryszard Czarnecki z Samoobrony w sierpniu odpoczywa. Organizacją jego biura zajmuje się Krzysztof Kotowicz, bliski przyjaciel od 15 lat (od ZChN). Na razie jest jedynym asystentem posła. Podkreśla, że choć suma 12 tys. euro jest sumą zawrotną w polskich warunkach, to jednak po odliczeniu podatków, kosztów podróży, hoteli zostanie nie tak znowu dużo. Ilu jeszcze pracowników zatrudni Czarnecki? - Zamierzamy ogłosić przez internet konkurs na asystenta - zdradza Kotowicz.
   Kotowicz ma firmę doradztwa gospodarczego, był wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich, członkiem Rady Nadzorczej Pocztowego Funduszu Leasingowego i członkiem zarządu RUCH S.A.
   Biuro Józefa Piniora, europosła z ramienia SdPl, organizuje Maciej Wełyczko, b. korespondent "Trybuny" na Dolnym Śląsku. Pinior zamierza współpracować z kilkunastoma asystentami, na razie ma trzech.
   Biuro eurodeputowanej z ramienia SLD-UP Lidii Geringer de Oedenberg tworzy jej siostra Zofia Ulatowska. To ona prowadziła kampanię wyborczą. Na razie została zatrudniona na trzymiesięczny okres próbny.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 18-08-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.