informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 66 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

FSO będzie bez Daewoo
   Jesienią matizach i lanosach z Żerania znów pojawi się tradycyjny znak firmowy FSO.
   Jak się dowiedzieliśmy żerańska fabryka samochodów planuje pożegnać się z nazwą i znakiem firmowym Daewoo. Fabryka powróci do swojej nazwy FSO, a na samochodach z Żerania będzie można znowu zobaczyć tradycyjny znak firmowy: trzy splecione ze sobą litery nazwy zakładu. Według naszych informacji decyzja o pożegnaniu z nazwą i znakiem Daewoo została uzgodniona z GM DAT. To spółka utworzona przez General Motors w 2002 r. Korei na bazie upadłego koncernu Daewoo Motor. Nowe modele samochodów Daewoo, które wcześniej miały być produkowane na Żeraniu, są obecnie importowane do Polski z Korei i sprzedawane pod marką Chevrolet. To jedna z tradycyjnych marek General Motors. Pod marką Chevrolet nowe modele aut Daewoo są sprzedawane także w Rumunii, Turcji, Rosji i na Ukrainie - tam, gdzie upadłe Daewoo Motor miało silną pozycję rynkową. W Europie Zachodniej, a także w Czechach i na Węgrzech nowe modele z Korei są nadal sprzedawane pod marką Daewoo.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 08-08-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.