informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 59 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Google ukryło emisje akcji pracowniczych
   Google ukryło przed władzami regulującymi rynek finansowy akcje i opcje na akcje, które w latach 2001-04 otrzymali pracownicy firmy i niezależni konsultanci - ogłosiła w czwartek amerykańska firma.
   W grę wchodzi 23,2 mln akcji dla 1,1 tys. osób oraz 5,6 mln opcji na akcje przyznanych 301 osobom. Zgodnie z prawem spółka musiała o tym poinformować władze, ale tego nie zrobiła i w czwartek przyznała, że najprawdopodobniej złamała prawo w 19 stanach USA.
   Google przygotowuje się do publicznej emisji akcji, która ma przynieść 3,3 mld dol. Ujawnienie afery z ukrywaniem udziałów może wpłynąć na zainteresowanie inwestorów. Tym bardziej, że zgodnie z wyceną emisyjną wartość akcji przyznanych pracownikom sięga 3,1 mld dol. Google zapewniło, że zgodnie z zapisami umów zawartych z osobami, które otrzymały akcje, spółka może je odkupić, płacąc poniżej 26 mln dol. Władze spółki przyznały jednak, że istnieje prawdopodobieństwo, że posiadacze akcji odrzucą propozycję wykupu i wystąpią na drogę sądową. W tej sytuacji wszystkie te akcje zostaną automatycznie zarejestrowane na giełdzie, co może negatywnie wpłynąć na wycenę Google.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 05-08-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.