informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 68 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Microsoft: wejście bloga
   W przyszłym tygodniu w Japonii startuje nowy serwis Microsoftu, który umożliwi publikowanie dzienników internetowych (tzw. blogów). To kolejny krok koncernu z Redmond w walce z Google.
   - Oferujemy dostęp do blogów za pośrednictwem komputera i telefonu komórkowego. To nowość - mówi Yoshie Tsukamoto z japońskiego oddziału Microsoftu. W Japonii dziewięć na dziesięć domostw ma dostęp do internetu, a prawie 90 proc. telefonów może połączyć się z siecią. Poza tym blogi, które już od kilku lat podbijają wirtualny świat, w Japonii są wciąż zjawiskiem nowym - pierwsze serwisy krajowe ruszyły dopiero pod koniec ub.r.
   Nowa usługa będzie darmowa - Microsoft zarobi na reklamach. Rozważa też pobieranie opłat za zwiększanie pojemności dzienników. W pierwszym roku amerykański koncern zamierza przyciągnąć milion użytkowników.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 04-08-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.