informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 54 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Do Londynu za grosz? (plus opłata lotniskowa)
   Chcesz polecieć do Paryża, Londynu czy Amsterdamu prawie za darmo? To możliwe, i to już niedługo - tanie linie walcząc o klientów, nie przebierają w środkach i drastycznie obniżają ceny.
   Groszowa oferta to również zapowiedź tego, co zaczyna się dziać na polskim niebie: bezwzględnej walki o rynek, na której skorzysta pasażer.
   To, że jest taniej, już widać gołym okiem. Przed rokiem bilet do Paryża można było kupić za ponad tysiąc złotych - bo z Polski latał tam tylko LOT i Air France. Po wejściu tanich przewoźników na tę trasę, na spacer nad Sekwanę można polecieć już za ok. 200 zł - jeżeli tylko odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety. To właśnie konkurencja w powietrzu.
   To pierwsza tak radykalna akcja, której celem jest przyciągnięcie pasażerów na pokłady samolotów - SkyEurope zapewnia, że promocją będzie objęte ponad 111 tys. biletów na rejsy od 31 października do 26 marca (rezerwacji trzeba dokonać już w sierpniu).
   Bilety za grosz to odpowiedź na propozycję konkurencji z ubiegłego tygodnia. WizzAir zaoferował polskim pasażerom 100 tys. biletów za... 1 euro (plus opłaty lotniskowe).


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 30-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.