informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 77 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Oprocentowanie lokat znów w górę!
   PKO BP, największy bank detaliczny, już drugi raz w ciągu tygodnia podniósł oprocentowanie depozytów. Po raz trzeci w ciągu dwóch miesięcy w górę poszło oprocentowanie lokat w Kredyt Banku.
   Banki błyskawicznie zareagowały na środową - już drugą z rzędu - podwyżkę stóp procentowych NBP. Refleksem popisali się zwłaszcza szefowie PKO BP. Państwowy detalista, który najdłużej ze wszystkich czekał ze zmianą oprocentowania lokat po pierwszej podwyżce stóp NBP (sprzed pięciu tygodni), teraz podjął decyzję w ciągu 24 godzin. Lokaty o stałej stopie dla największych klientów będą teraz oprocentowane według stawki do 4,45 proc. (przed pierwszą podwyżką było to 3 proc., a przed drugą - 4,2 proc.). Mali klienci mają mniej powodów do zadowolenia. Teraz będą mogli ulokować pieniądze u państwowego detalisty na stały procent według stawki 3,25 proc. (przed pierwszą podwyżką było to 1,9 proc., a przed drugą - 3 proc.). Roczne lokaty o zmiennej stopie zostały przez bank wycenione na 3,45-4,65 proc., w zależności od tego, jaką kwotę przyniesie ze sobą klient. Oprocentowanie kredytów w PKO BP ma pozostać bez zmian.
   Już po raz trzeci od początku czerwca w górę poszło oprocentowanie lokat w Kredyt Banku. Stała lokata o stałej stopie będzie teraz oprocentowana przynajmniej na 5 proc., a jeśli klient zdeponuje w banku powyżej 50 tys. zł - może liczyć nawet na 6,1 proc. Lokaty o zmiennej stopie bank wycenił na 3,2-4,2 proc., zaś rachunki oszczędnościowe - od 3 do 4,6 proc.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 30-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.