informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

MultiBank podwyższa oprocentowanie ROR-ów i depozytów dla posiadaczy MultiKonta Aquarius

23 lipca 2004

Oprocentowanie lokat po podwyżce stóp procentowych wynosi dla lokat 7 dniowych do 4,39% (stałe), dla lokat 1 miesięcznych – do 4,49% (stałe), dla lokat 3 miesięcznych - do 4,74%, dla lokat 6 miesięcznych – do 5,14% (stałe) zaś dla lokat 12 miesięcznych – 5,14% (zmienne). Podwyższone zostało także oprocentowanie lokat rentierskich, które wynosi obecnie dla lokat 6 miesięcznych - do 4,45% zaś dla lokat 12 miesięcznych - do 4,55%. Stawki oprocentowania zakładanej lokaty zależne są nie tylko od kwoty zakładanej lokaty, lecz również od sumy złożonych już w MultiBanku lokat.

Podwyższeniu nie uległa zmiana oprocentowania kredytów skierowanych dla posiadaczy MultiKonta Aquarius, które wynosi dla kredytu odnawialnego od 11,30%, dla kredytu na zakup towarów i usług oraz dla kredytu gotówkowego od 13,80%, zaś dla kredytu na zakup środków transportu od 8,00%.

Klub Aquarius to oferta skierowana do zamożnych i wymagających klientów, którzy w MultiBanku otrzymują status VIP. Świat Aquarius zakłada, że finanse to nie tylko inwestycje, oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy, ale coś więcej. To elitarny Klub dający swoim członkom poczucie wspólnoty i przynależności do grupy najlepszych klientów MultiBanku. Klub Aquarius łączy w sobie tradycyjne, profesjonalne i zindywidualizowane doradztwo w Centrach Usług Finansowych z nowoczesnym modelem zarządzania finansami za pośrednictwem telefonu i Internetu.Autor: Krzysztof Druszcz, MultiBank   
Źródło: http://www.multibank.pl Źródło: Autor - - [email protected]
Dodał: wmazukx

Data dodania: 27-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.