informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości, oraz: admin, ibbltd
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Nowość na rynku polskim - synergia systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji.
Inżynierowie z ROHA GROUP (Rekuperatory.pl) opracowali nowatorskie rozwiązanie, które zapewnia optymalny klimat w domu przy znacznym zmniejszeniu kosztów inwestycyjnych (nawet o 20%) i eksploatacyjnych (nawet o 60%).


 


Rekuperatory.pl rozpoczęły wdrażanie nowego projektu pod nazwą  Synergia dla Domu. Jego celem jest właściwe zaprojektowanie instalacji wentylacyjnej, grzewczej i klimatyzacyjnej w domu. Dzięki zintegrowanemu podejściu do projektowania i wykonawstwa inwestor zyskuje między innymi: bezkolizyjne poprowadzenie instalacji, uniknięcie zbędnych inwestycji i dobór optymalnych rozwiązań, znaczną oszczędność na ogrzewaniu przez całą zimę oraz skuteczną, całoroczną wymianę zużytego powietrza na świeże i odzyskanie przy tym do 95% energii. Równie ważne jest to, ze jedna firma odpowiada zarówno za projekt, jak i za wykonawstwo.Źródło: Rekuperatory.pl - opis
Dodał: admin

Data dodania: 07-07-2011

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.