informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 61 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Ceny mieszkań w marcu poszły ostro w dół

   Sprzedający mieszkania po kilku miesiącach zastoju na rynku zaczeli w końcu obniżać ceny - pisze "Dziennik" powołując się na raport Open Finance.


   Rosnące stopy procentowe w bankach i wieksza podaż nowych mieszkań sprawiły, że w marcu spadły ceny nowych mieszkań. Na najwiekszym - warszawskim - rynku ceny spadły o prawie 2 proc. Największy spadek pojawił się Gdyni i Katowicach - średnie ceny spadły tam o prawie 5 proc.
   Eksperci podkreślają, że najbardziej stabilne są ceny nowych mieszkań, a najszybciej ida w dół ceny lokali w wielkiej płycie i źle zlokalizowanych. Spadło zainteresowanie kupnem mieszkań na inwestycje. Przes spółki Polnord mówi "Dziennikowi", że klienci wstrzymuja się z decyzjami o zakupie licząc na obniżki, dlatego niektóre firmy decydują się na kilkunastoprocentowe upusty


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 19-04-2008

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.