informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 16 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Irlandczycy rekrutują w Zielonej Górze
   Ponad 100 osób z całej Polski przyjechało w czwartek do Zielonej Góry, gdzie Irlandczycy przeprowadzali rozmowy kwalifikacyjne dla pielęgniarek i pracowników budowlanych, dla których jest praca w Domu Opieki w Convoy w północno-zachodniej Irlandii.
   - Mamy czworo dzieci. Jest ciężko, więc chcę spróbować - mówi Małgorzata Gęślak, pielęgniarka z Poznania (na zdjęciu: mąż z synkiem Adamem czekają na zakończenie rozmów kwalifikacyjnych).
   W tej chwili w Irlandii czeka ok. 50 ofert pracy, nie tylko dla pielęgniarek, ale również dla pracowników w kuchni, budowlańców i kierowców ciężarówek. Ryszard Wójcik, technik budowlany, przyjechał z Sandomierza. - Jechałem całą noc, resztę pieniędzy wydałem na podróż, więc bardzo mi zależy - opowiada pan Wójcik, który od roku nie pracuje.
   Chętni do wyjazdu za granicą muszą mieć doświadczenie w pracy i znać angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym. Tą znajomością musieli się wykazać podczas bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami. W piątek kolejny dzień rozmów kwalifikacyjnych. Ich wyniki będą znane dopiero w poniedziałek.


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 25-07-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.