informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 16 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

W dzień 50-tką, w nocy 60-tką
(..)Posłowie znaleźli kompromisowe rozwiązanie w odpowiedzi na rządową propozycję ograniczenia prędkości na obszarze zabudowanym do 50 kilometrów na godzinę. W ciągu dnia mamy jeździć wolniej - właśnie 50 km/h a nocą nieco szybciej - 60 km/h.

Taki złoty środek, jak donosi "Rzeczpospolita" znaleźli w tym tygodniu posłowie podczas debaty nad nowelizacją kodeksu drogowego. Posłowie zaproponowali, że w godzinach od 23:00 do 5:00 można poruszać się z prędkością 60 km/h, a od 5:00 do 23:00 z prędkością ograniczoną do 50 km/h.

Wprowadzenie ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym wynika bezpośrednio z zaleceń Unii Europejskiej dotyczących polityki w zakresie bezpieczeństwa drogowego. Początkowo rząd zaproponował 50 km/h, tłumacząc, że chce w ten sposób zmniejszyć liczbę wypadków.(..)


więcej

Źródło: pf.pl - Panorama Firm
Dodał: lkonkel

Data dodania: 12-04-2004

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.