informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 63 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Wzrosną płace minimalne

   Centrum Informacyjne Rządu (CIR) podało, ze rząd przyjął rozporządzenie wydane przez Rade Ministrów o wzroście płacy minimalnej do 1126 zł, czyli o 20,3%.


   Centrum Informacyjne Rządu (CIR) podało, ze rząd przyjął rozporządzenie wydane przez Rade Ministrów o wzroście płacy minimalnej do 1126 zł, czyli o 20,3%. Wzrost wynagrodzenia minimalnego wiąże się z dużymi wydatkami z budżetu państwa, jednak nie spowodują one inflacji ani nie zagrożą w żaden sposób przyszłorocznym planom wydatków. Wicepremier i minister finansów Zyta Gilowska przyznała, że podwyżki zawdzięczamy porozumieniu rządu z NSZZ "Solidarność" i co za tym idzie 190 zł więcej do portfela przy wynagrodzeniu minimalnym.Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 10-10-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.