informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 72 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Banki dbają o wynagrodzenia menedżerów
   Ponad 139 milionów złotych wyniosły w pierwszym półroczu tego roku wynagrodzenia dla osób zasiadających we władzach spółek z WIG20 i pozostałych banków. Najbardziej hojne były banki: BRE i Pekao oraz Telekomunikacja Polska - informuje "Parkiet".
Gazeta wzięła pod lupę spółki z WIG20 oraz pozostałe banki, które nie weszły do tego indeksu. "Jak się okazało, siedem firm z tego grona wypłaciło swoim czołowym pracownikom w I półroczu tego roku po ponad 10 mln zł. Najwięcej w I półroczu tego roku wypłacił BRE Bank. Należy jednak zauważyć, że firma nie podaje wypłaconych kwot w rozbiciu na zarząd i radę nadzorczą. Pozycja \'wynagrodzenia członków organu zarządzającego i kluczowego personelu kierowniczego\' opiewa na blisko 22,3 mln zł. Warto podkreślić, że w analogicznym okresie ubiegłego roku firma była bardziej \'skąpa\' w wypłacaniu wynagrodzeń. Były one o ponad 8 mln zł niższe i wyniosły nieco ponad 13,9 mln zł [...]." - pisze "Parkiet".
   "Za BRE Bankiem uplasowało się Pekao. Firma wypłaciła członkom zarządu w I półroczu tego roku prawie 16,8 mln zł. Podobnie jak w BRE Banku - tegoroczne wynagrodzenia wzrosły w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. W I półroczu 2006 roku Pekao wypłaciło członkom zarządu wynagrodzenia w wysokości około 12 mln zł. [...]." - informuje dziennik.
   "Członkowie zarządu BZ WBK zainkasowali po dwóch kwartałach tego roku około 12,8 mln zł. To o około 4,3 mln zł więcej niż BZ WBK wypłaciło przed rokiem. Tuż za BZ WBK uplasował się Bank BPH. W I półroczu kadra nim zarządzająca dostała wynagrodzenia w wysokości około 12,2 mln zł. To również więcej niż przed rokiem (10,2 mln zł), jednak ów wzrost nie był aż tak duży, jak w BZ WBK [...]." - czytamy dalej.
   Więcej informacji w sobotnim wydaniu "Parkietu".

Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 08-10-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.