informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polacy wciąż chcą pracować w Wielkiej Brytanii
   W przyszłym roku przyjazd na Wyspy planuje ponad dwa miliony Polaków - donoszą brytyjskie gazety. Blisko połowa naszych rodaków deklaruje, że zamierza podjąć pracę w Wielkiej Brytanii.
   Niedzielna gazeta ’The Sunday Telegraph" powołuje się na sondaż przeprowadzony wśród ponad tysiąca Polaków na zlecenie rady miejskiej Westminsteru. Z ankiety wynika, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy odwiedziny u krewnych i znajomych w Wielkiej Brytanii planuje 7% dorosłych Polaków - czyli dwa miliony dwieście tysięcy osób. 960 tysięcy spośród nich zamierza szukać pracy.
   Westminster należy do najbardziej kosmopolitycznych dzielnic Londynu i od dłuższego czasu stara się uzyskać od brytyjskiego rządu więcej funduszy na świadczenia socjalne dla imigrantów. ’Sunday Telegraph" pisze, że imigranci z nowych państw Unii, czyli w dwóch trzecich z Polski, ruszyli daleko poza Londyn i inne duże miasta. Największe ich skupisko w stosunku do liczby mieszkańców znajduje się w Boston w północno-wschodniej Anglii, gdzie imigranci stanowią 13% mieszkańców. Przybysze z zagranicy - głównie z Polski - to ponad 5% ludności w 18 okręgach samorządowych Anglii, w tym w rolniczych hrabstwach Herefordshire, Lincolnshire i Cambridgeshire.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 08-10-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.