informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

mBank uruchomi centrum finansowe w Londynie
   Należący do BRE Bank mBank planuje otworzyć centrum finansowe dla Polaków mieszkających w Londynie na przełomie października/listopada, poinformowali przedstawiciele banku we wtorek.
   "Po przeanalizowaniu skali zapotrzebowania na produkty hipoteczne naszych rodaków pracujących w Anglii, zdecydowaliśmy się na otwarcie centrum finansowego w Londynie. Jesteśmy na etapie ostatecznej akceptacji projektu. [...] Planujemy otwarcie centrum na przełomie października i listopada" - powiedział Piotr Gawron, dyrektor w mBanku odpowiedzialny za ekspansję transgraniczną, cytowany w komunikacie.
   Od 1 października klienci mBanku będą mogli bezpłatnie korzystać z bankomatów poza granicami Polski, podano także.
   Dotychczas chęć świadczenia usług dla polskiej emigracji zarobkowej w Wielkiej Brytanii zgłaszały już m.in Bank Zachodni WBK, PKO Bank Polski i Bank Handlowy.
   Według cytowanych przez mBank badań ARC Rynek i Opinia, aż 63% polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii to osoby poniżej 30-go roku życia. Przy tym 73% Polaków na Wyspach ma stałą pracę; 60% zarabia średnio miesięcznie ponad 1000 funtów netto, jednocześnie jedynie połowa z nich ma realne plany powrotu do Polski w ciągu najbliższych czterech lat.
   Badania ARC Rynek i Opinia i PricewaterhouseCoopers wskazują, że : w ciągu ostatnich kilku lat na Wyspy Brytyjskie wyemigrowało z Polski ok. 1 mln osób, zaś aż 30% Polaków osiadłych na Wyspach mieszka w Londynie.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 02-10-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.