informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 46 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Czy można wysłać pracownika na szkolenie w dniu wolnym od pracy?

   Jeżeli pracodawca skieruje pracownika na szkolenie związane z wykonywaną pracą, pracownik jest zobowiązany do wzięcia udziału w takim szkoleniu, nawet jeśli odbędzie się ono w dniu wolnym od pracy.   Jeżeli pracodawca skieruje pracownika na szkolenie związane z wykonywaną pracą, pracownik jest zobowiązany do wzięcia udziału w takim szkoleniu, nawet jeśli odbędzie się ono w dniu wolnym od pracy.


   Pracownik jest zobowiązany do uczestnictwa w szkoleniu bez względu na to w jakich godzinach odbędzie się szkolenie. Jeśli zatem szkolenie będzie się odbywało w innych godzinach niż ustalone godziny pracy pracownika, muszą zostać one potraktowane nadliczbowo. Jeśli szkolenie przypada w dniu wolnym od pracy, pracownik powinien otrzymać dodatkowy dzień wolny.


   Pracownik otrzymuje polecenie wzięcia udziału w szkoleniu w formie określonej np. w regulaminie pracy. Jeśli pracownik odmówi udziału w szkoleniu, pracodawca może ukarać go karą porządkową, np. nie przyznać premii uznaniowej.Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 14-09-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.