informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 64 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Kariera dla wybrańców

   Aż 53 proc. Polaków nie wierzy, że bez układów można odnieść sukces - wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Faktu" przez TNS OBOP.   Podczas badania zadano pytanie: "Czy można w naszym kraju bez znajomości, rodzinnych układów zrobić karierę w takich zawodach jak prawnik, lekarz, architekt, czy też nie?". Pozytywną odpowiedź dało na to pytanie 38 proc. pytanych. 9 proc. nie ma zdania.
   W szpitalach, sądach i pracowniach od lat rządzą prawdziwe dynastie, strzegąc wpływów i doglądając karier swoich pupilów. I to dlatego przed młodym, zdolnym człowiekiem po studiach staje wybór: albo wegetacja, albo ucieczka za granicę, Tam potrafią docenić pracę i umiejętności. U nas w cenie są nazwisko i znajomości - ocenia "Fakt".


Źródło: Wyborcza (gazeta.pl) - Gazeta ogólnopolska
Dodał: pp

Data dodania: 31-07-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.