informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 78 gości, oraz: Kasia01
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Polacy wolą pracować w innych krajach
   Międzynarodowa kariera kusi Polaków - pisze "Rzeczpospolita". Polskie firmy narzekają na brak rąk do pracy, a tymczasem polskie odziały globalnych koncernów wybierają spośród kilku chętnych, nawet na najniższe stanowiska.
   Bezrobocie w Polsce w czerwcu - co dziś oficjalnie poda GUS - wyniosło niewiele ponad 12 procent i jest najniższe od wielu lat. Spadające bezrobocie staje się zmorą dla pracodawców, ale nie dla wszystkich - pisze gazeta. Według "Rzeczpospolitej" ustawiający się w kolejce aplikanci to najczęściej już pracujący ludzie, którzy w pracy w globalnym koncernie widzą szanse na lepszą pracę i szybszą karierę. Gazeta przytacza przykłady nowobudowanych dużych zakładów zagranicznych koncernów, gdzie o miejsce pracy zabiega nawet kilkanaście osób.
   Szczegóły w "Rzeczpospolitej".


Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 24-07-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.