informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 67 gości
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Coraz więcej Polaków wraca w poszukiwaniu pracy do Polski
   Polacy, którzy w ciągu ostatnich trzech lat wyemigrowali za pracą, coraz częściej poszukują zajęcia w kraju - pisze "Puls Biznesu".
   Od kilku miesięcy do firm rekrutacyjnych wpływają pytania od Polaków z Anglii i Irlandii o możliwość zatrudnienia w ojczyźnie. Gazeta podkreśla, że jeszcze rok temu takich pytań nie było w ogóle.
   Informacje o rynku pracy chcą zdobyć przede wszystkim osoby z wyższym wykształceniem, które najczęściej wykonują na obczyźnie zajęcia niespełniające ich ambicji - mówi "Pulsowi Biznesu" przedstawiciel jednej z firm pośrednictwa pracy. Obok nich sporą grupę, zastanawiającą się nad powrotem nad Wisłę stanowią dobrze zarabiający specjaliści.
   Wszystkich przyciąga sytuacja w kraju. Wzrost gospodarczy niweluje różnice w zarobkach na Zachodzie i w Polsce - podsumowuje "Puls Biznesu".

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 20-07-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.