informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Łatwiej o kredyt dla startujących firm w MultiBanku
   Od 16 lipca 2007 roku przedsiębiorcy mogą korzystać z nowej oferty MultiStarter Business, w ramach której klienci otwierający firmę uzyskają dostęp do darmowego rachunku przez 12 miesięcy i kredytu już od pierwszego dnia działalności przedsiębiorstwa.
   Skomplikowane narzędzia finansowe, wspierające działalność mikroprzedsiębiorstw, są dostępne dla podmiotów, które funkcjonują powyżej 12 miesięcy. Przetrwanie pierwszego roku na rynku jest dla banków sygnałem potwierdzającym solidność przedsiębiorcy i obiecującą prognozą na przyszłość. Jednak małe firmy potrzebują często wsparcia już na początku działalności i to właśnie dzięki współpracy z partnerem finansowym są w stanie uporać się z chwilowymi kłopotami z cash flow.
   Aby wesprzeć klientów, którzy myślą o otwarciu działalności gospodarczej, MultiBank wprowadził do oferty MultiStarter Business, innowacyjne konto, w ramach którego właściciele mikrofirm otrzymają dostęp do dopuszczalnego salda debetowego oraz limitu w karcie Visa Business Charge już w dniu uruchomienia rachunku. Warunkiem otrzymania kredytu jest przedstawienie dobrej historii kredytowej osoby fizycznej.
   Wraz z upływem czasu dostępny limit kredytu może ulec podwyższeniu i w efekcie właściciel małej firmy działającej 6 miesięcy na rynku będzie mógł w sumie otrzymać od banku nawet 20 tys. zł. To również dobra okazja dla przedsiębiorców, którzy potrzebując zastrzyku gotówki przedstawią 6 miesięczny staż firmy i przeniosą rachunek do MultiBanku.
   Dodatkowo, aby ułatwić przedsiębiorcom pierwsze miesiące prowadzenia działalności, MultiBank we współpracy z serwisem ifirma.pl oddaje do dyspozycji klientów internetową platformę ifirma.pl. Klienci bezpłatnie, przez sześć miesięcy będą mogli prowadzić księgowość on-line oraz w razie potrzeby korzystać z usług doradców podatkowych. W ten sposób Bank chce być dla firmy partnerem nie tylko finansowym, ale również instytucją wspierającą jej działalność na wielu płaszczyznach.

Źródło: Bankier.pl - Polski Portal Finansowy
Dodał: pp

Data dodania: 18-07-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.