informatorbudowlany.plinformatorbudowlany.pl
Strona główna informatorbudowlany.pl Początek bloku Kontakt z informatorbudowlany.pl Regulamin informatorbudowlany.pl Cennik informatorbudowlany.pl Poczta z informatorbudowlany.pl
STRONA GŁÓWNA POCZTĄTEK BLOKU KONTAKT REGULAMIN CENNIK POCZTA
Aktualnie 1 gość
Logowanie
Login: 
Hasło: 
 Nie pamiętam hasła
Zarejestruj się:
Osoba fizyczna   Firma
Menu
Katalog firm
Katalog towarów
Kosztorysy budowlane
Tablica ogłoszeń
Tłumaczenia on-line
Kreatory
Katalog stron WWW
Procedury, Druki, Pliki
Wydarzenia
Bankowość
Biznes
Budownictwo
Ekonomia, finanse
IBB Estimator
IBB Estimator
Informatyka, internet
Komunikaty
Nieruchomości
Praca
Prawo
Prognozy
Rozmaitości
Targi
UE
Prawo
Poczta
Konsultanci
Witam, czekam na pytania odnośnie spraw technicznych portalu (chwilowo niedostępny, zostaw wiadomość, jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj adres e-mail)
Wiadomość poufna 
 
Reklama
Informacje
Fraza:  

Lubimy zaciągać kredyty hipoteczne

   W pierwszym kwartale bieżącego roku banki pożyczyły klientom na zakup mieszkania 11 mld zł. To oznacza wzrost w porównaniu z tym samem okresem roku ubiegłego wartości udzielonych kredytów hipotecznych o 70 proc. Liczba pożyczek zwiększyła się o ponad 50 proc. do poziomu 70 tys. - czytamy w Rzeczpospolitej.


   "Cały czas rośnie średnia wartość kredytu. Według naszych szacunków na koniec pierwszego kwartału było to 180 tys. zł, a w 2006 roku 150 - 160 tys. zł - mówi Michał Wydra, sekretarz Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości w Związku Banków Polskich. Podkreśla on, że rośnie udział kredytów w złotych. O ile w styczniu 2006 r. stanowiły one 22 proc., o tyle na koniec marca tego roku ich udział przekroczył 50 proc. rynku w ujęciu wartościowym" - informuje Rzeczpospolita.
   Zdaniem Michała Wydry prognozowany wcześniej poziom 57 mld nowo udzielanych kredytów w całym bieżącym roku jest całkiem realny do wykonania. To oznacza, że boom na kredyty mieszkania trwa w najlepsze.
   Więcej w Rzeczpospolitej, w artykule "Hipoteczne nadal są na topie".

Źródło: Twoja-firma.pl - vortal dla MSP
Dodał: pp

Data dodania: 24-06-2007

© 2003-2006 informatorbudowlany.pl kontakt problemy techniczne wyszukiwarka partnerzy zgłoś błąd

Nowe zasady dotyczące cookies. Aby nasza strona lepiej spełniała Państwa oczekiwania wykorzystujemy pliki cookies. Informujemy, że można zablokować zapisywanie ciasteczek, zmieniajšc ustawienia przeglšdarki. Szczegółowe informacje.